DZC '68Sponsoren › Contactpersonen

Contact Support68

Voorzitter Support68 / coördinator sponsoring

Peter Terbeek
E-mail: p.terbeek@dzc68.nl

Leden dagelijks bestuur Support68 (tevens lid sponsorcommissie)

Pascal Hertogh
E-mail: p.hertogh@dzc68.nl

Leden sponsorcommissie

Rene Collignon
E-mail: r.collignon@dzc68.nl

Rick Jonkman
E-mail: r.jonkman@dzc68.nl

Rik van Londen
E-mail: r.v.londen@dzc68.nl

Niek Oostendorp
E-mail: n.oostendorp@dzc68.nl

Nick Rijshoeven
E-mail: n.rijnshoeven@dzc68.nl


Deel deze pagina via: