DZC '68 › Teams › O19DZC'68 JO19-2

DZC'68 JO19-2

Spelers

Chiel Assink
Kian Breeuwer
Renzo Hempenius
Jesse Huls
Zouhair Jamaldine
Bjarne Jansen
Luis Felipe Jimenez Padron
Vince Huisstede
Sam van de Molegraaf
Jelmer Roth
Ertugrul Unlu
Dwayne van der Veer
Tristan Velsink
Mats Walterbos
Jesse Walterbos
Thijs Wieringa
Henry te Wildt

Begeleiding

Hoofdtrainer
Tinus Post

Assistent-trainer

 Corné de Waard

Teammanager

Jessica Post

Ass Scheidsrechter

Danny van Leeuwen

Trainingen

 Zie trainingsschema

DZC'68 JO19-2
  • Stand
  • Uitslagen
  • Programma
  • Indeling
  • Beker
2e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
FC Dinxperlo JO19-1
4
4
0
0
12
2
FC Winterswijk JO19-2
4
4
0
0
12
3
SC Doesburg JO19-1
4
3
0
1
9
4
DEO JO19-1
4
3
0
1
9
5
Sprinkhanen JO19-1
4
2
1
1
7
6
AZSV JO19-2
4
2
1
1
7
7
SP Lochem JO19-2
4
1
0
3
3
8
DZC '68 JO19-2
4
1
0
3
3
9
RKZVC JO19-1
4
1
0
3
3
10
Ruurlo JO19-2
4
1
0
3
3
11
Longa '30 JO19-2
4
1
0
3
3
12
DZC '68 JO19-4
4
0
0
4
0
DZC '68 JO19-4 0 - 3 FC Dinxperlo JO19-1
Sprinkhanen JO19-1 1 - 1 AZSV JO19-2
Longa '30 JO19-2 1 - 4 SC Doesburg JO19-1
RKZVC JO19-1 3 - 1 SP Lochem JO19-2
Ruurlo JO19-2 2 - 5 DZC '68 JO19-2
DEO JO19-1 0 - 2 FC Winterswijk JO19-2
zaterdag 30 oktober 2021
12:30 DZC '68 JO19-4 - Ruurlo JO19-2
13:00 FC Winterswijk JO19-2 - DZC '68 JO19-2
14:30 FC Dinxperlo JO19-1 - RKZVC JO19-1
14:30 Sprinkhanen JO19-1 - SC Doesburg JO19-1
14:45 AZSV JO19-2 - DEO JO19-1
15:00 SP Lochem JO19-2 - Longa '30 JO19-2
1 AZSV JO19-2 zaterdag 14:45
2 FC Winterswijk JO19-2 zaterdag 13:00
3 Sprinkhanen JO19-1 zaterdag 14:30
4 DZC '68 JO19-2 zaterdag 14:00
5 FC Dinxperlo JO19-1 zaterdag 14:30
6 SP Lochem JO19-2 zaterdag 15:30
7 DEO JO19-1 zaterdag 15:30
8 SC Doesburg JO19-1 zaterdag 14:30
9 DZC '68 JO19-4 zaterdag 11:45
10 Longa '30 JO19-2 zaterdag 15:00
11 Ruurlo JO19-2 zaterdag 16:00
12 RKZVC JO19-1 zaterdag 15:15
2e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d
3
3
0
0
9
2
ST: Gendringen/SVGG JO19-1
3
2
0
1
6
3
DZC '68 JO19-2
3
1
0
2
3
4
FC Bergh JO19-1
3
0
0
3
0