DZC '68Organisatie › Commissies

Commissies

Naast de coördinator zijn ook enkele commissies actief binnen DZC'68. De namen en contactgegevens vindt u hieronder.

Commissie Prettig Sportklimaat

Coördinator Prettig Sportklimaat
Vacant

Leden
Miriam Driever-Ebbers
Rick Elferink
Marieke van Erkelens
Marco Groen

Vrijwilligerscommissie

Coördinator Vrijwilligers
Marion Onstenk
m.onstenk@dzc68.nl
06 - 11 04 86 08

Leden
Marieke van Erkelens
Riemkje Nijholt
Liesbeth Lieffering
Wilco Jansen

 

Kledingcommissie

Coördinator kleding
André van der Beek
kleding@dzc68.nl

Gesponsorde kleding
Pascal Hertogh
p.hertogh@dzc68.nl

Financiële commissie

Penningmeester
Cock Oudijk
penningmeester@dzc68.nl
06 - 19 07 10 23

Financieel ondersteuner
Frans Kamperman

Ledenadministratie
Herman van de Weg
ledenadministratie@dzc68.nl

Werkgroep Vrouwenvoetbal

Algemeen e-mailadres
werkgroep.vrouwenvoetbal@dzc68.nl

Coördinator Vrouwenvoetbal
Wim Hoopman
06 - 14 15 25 27

Leden
Evelien Schuurman
Carla Niezen
Marco Rijks
Bram Schleedoorn

Activiteitencommissie

Algemeen e-mailadres
activiteiten@dzc68.nl

Coördinator Activiteiten
Jeroen Sanders

Leden
Tineke Haveman
Laurens Vels
Nino Worm

Toernooicommissie

Algemeen e-mailadres
toernooien@dzc68.nl

a.i. Coördinator Toernooien
Stijn Ikink

Leden
Max Riekel
Mees Rekers

Scheidsrechterscommissie

Scheidsrechtercoördinator
Jordi Eijgelsheim
scheidsrechtercoordinator@dzc68.nl

Leden
André van der Beek
Bart Bouwmeester
Ab Brussen
Raymond Edelbroek
Rick Elferink

Medische commissie

Coördinator medische commissie / Fysiotherapeute
Leonie Engelaar
info@fysio-engelaar.nl
06 - 22 38 66 12

Sportmasseur
Jan-Henk Pasman
sportmasseur@dzc68.nl
06 - 53 76 47 67

Lid
Johan Beuker
j.t.beuker@dzc68.nl
06 - 19 06 96 74

Herstel- en revalidatietrainer
Theo Boonman

Accommodatiecommissie

Manager Kantine en Accommodatie
Jan Bisperink
j.bisperink@dzc68.nl

Beleidsmedewerker accommodatiezaken
Joke Roeterdink
j.roeterdink@dzc68.nl
06 - 13 74 06 34


Coördinator accommodatie
Rob Meesters
accommodatie@dzc68.nl
06 - 19 06 96 79

Coördinator Verhuur
Anne de Boer
verhuur@dzc68.nl
06 - 53 18 75 91

Leden onderhoudsploeg
Nol Hermsen
Sjaak Medze
Jan Verbeek
Wouter Veltman

Coördinator kantine
Marja Meesters
kantine@dzc68.nl
06 – 19 06 96 78

Sponsorcommissie

Voorzitter Support68 / Coördinator Sponsoring
Peter Terbeek
p.terbeek@dzc68.nl

Leden Dagelijks Bestuur Support 68 (tevens lid sponsorcommissie)
Pascal Hertogh
p.hertogh@dzc68.nl

Leden
René Colllignon
Rick Jonkman
Rik van Londen
Niek Oostendorp
Nick Rijnshoeven

Communicatiecommissie

Coördinator communicatie
Tijn Bakker
t.bakker@dzc68.nl

Webmaster
Danny van Leeuwen
webmasters@dzc68.nl

Coördinator Sponsoring
Peter Terbeek
p.terbeek@dzc68.nl

Verslaggever
Egenius Lodewijks
e.lodewijk@dzc68.nl

 

Supportersblad 1e elftal
Mirjam de Jonge
Jordy Nijholt
supportersblad@dzc68.nl

Bestuurslid
Marieke van Erkelens
m.van.erkelens@dzc68.nl

Social media
Jodie Heijink
j.heijink@dzc68.nl


Deel deze pagina via: