DZC '68 › Teams › O19DZC'68 JO19-5

DZC'68 JO19-5

Spelers

Joep Allart
Thomas Buiting
Quinten Colenbrander
Lars van Dam
Luca van den Deijssel
Ties Eijmans
Novi Gerbrands
Jeroen Hendriks
Jochem Hissink
Marijn Hissink
Kris Kock
Jort Smit
Luuk Timmerman
Sem Vallen
Floris Verkerk

Begeleiding

Trainer

Patrick Hissink
Richard Vallen

Leider

Bas Allart

 

Trainingen

Zie trainingsschema

DZC'68 JO19-5
  • Stand
  • Uitslagen
  • Programma
  • Indeling
  • Beker
3e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
Wolfersveen JO19-1
3
2
1
0
7
2
DZC '68 JO19-5
2
2
0
0
6
3
ST: vv Montferland JO19-1
3
2
0
1
6
4
Ajax B JO19-1
3
2
0
1
6
5
FC Dinxperlo JO19-2
4
2
0
2
6
6
S.V. Kilder JO19-1
3
1
1
1
4
7
Keijenburgse Boys JO19-1
2
0
1
1
1
8
VIOD JO19-2
4
0
1
3
1
9
ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2
1
0
0
1
0
10
VVG '25 JO19-2
1
0
0
1
0
ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 1 - 2 Wolfersveen JO19-1
Ajax B JO19-1 4 - 3 FC Dinxperlo JO19-2
ST: vv Montferland JO19-1 8 - 0 VVG '25 JO19-2
S.V. Kilder JO19-1 6 - 6 VIOD JO19-2
zaterdag 30 oktober 2021
12:00 FC Dinxperlo JO19-2 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2
14:30 DZC '68 JO19-5 - ST: vv Montferland JO19-1
15:00 S.V. Kilder JO19-1 - Wolfersveen JO19-1
15:15 VIOD JO19-2 - Keijenburgse Boys JO19-1
1 VIOD JO19-2 zaterdag 15:00
3 S.V. Kilder JO19-1 zaterdag 15:00
4 VVG '25 JO19-2 zaterdag 15:00
6 FC Dinxperlo JO19-2 zaterdag 12:00
7 Keijenburgse Boys JO19-1 zaterdag 15:00
8 Wolfersveen JO19-1 zaterdag 15:00
9 DZC '68 JO19-5 zaterdag 11:45
10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 zaterdag 14:45
11 ST: vv Montferland JO19-1 zaterdag 14:45
12 Ajax B JO19-1 zaterdag 14:30
3e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
Quick '20 JO19-3
1
1
0
0
3
2
WVF JO19-3
1
1
0
0
3
3
SC Bemmel JO19-2
1
1
0
0
3
4
RKSV Driel JO19-1
1
1
0
0
3
5
VIOS B. JO19-1
1
1
0
0
3
6
Overasseltse Boys JO19-1
1
1
0
0
3
7
S.V. Kilder JO19-1
1
1
0
0
3
8
SVI JO19-3JM
1
1
0
0
3
9
Elspeet JO19-1
1
1
0
0
3
10
Broekland JO19-1
1
1
0
0
3
11
Diepenheim JO19-1
1
1
0
0
3
12
't Peeske JO19-1
1
1
0
0
3
13
Quick '20 JO19-6
1
1
0
0
3
14
RODA '28 JO19-1
1
1
0
0
3
15
Voorwaarts T JO19-2
1
1
0
0
3
16
ESC JO19-2
1
1
0
0
3
17
SP Eefde JO19-1
1
1
0
0
3
18
Rood-Wit '58 JO19-1
1
1
0
0
3
19
Avanti W. JO19-2
1
1
0
0
3
20
SC Bemmel JO19-3
1
1
0
0
3
21
Bennekom JO19-4
1
1
0
0
3
22
Quick '20 JO19-4
1
1
0
0
3
23
Oranje Nassau JO19-3
1
1
0
0
3
24
Orion JO19-2
1
1
0
0
3
25
Avanti W. JO19-3
1
1
0
0
3
26
FC Eibergen JO19-2
1
1
0
0
3
27
Hierden JO19-3
1
1
0
0
3
28
OVC '85 JO19-2
1
1
0
0
3
29
SDZZ JO19-2
1
1
0
0
3
30
Oranje Nassau JO19-4
1
1
0
0
3
31
Excelsior '31 JO19-2
1
1
0
0
3
32
DZC '68 JO19-6
1
1
0
0
3
33
Langeveen JO19-1
1
1
0
0
3
34
Jonge Kracht JO19-2
1
1
0
0
3
35
sv DFS JO19-1
0
0
0
0
0
36
DKB JO19-1
0
0
0
0
0
37
Excelsior '31 JO19-4
0
0
0
0
0
38
Hatto Heim JO19-2
0
0
0
0
0
39
Hierden JO19-2
0
0
0
0
0
40
Lienden JO19-1
0
0
0
0
0
41
OVC '85 JO19-4
0
0
0
0
0
42
OVC '85 JO19-3
0
0
0
0
0
43
USV JO19-1
0
0
0
0
0
44
VVOP JO19-2
0
0
0
0
0
45
WSV JO19-2
0
0
0
0
0
46
ZAC JO19-4
0
0
0
0
0
47
Zenderen Vooruit JO19-1
1
0
0
1
0
48
Rood Zwart JO19-2
1
0
0
1
0
49
ST: EriX/KSV JO19-1
1
0
0
1
0
50
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1
1
0
0
1
0
51
SC Bemmel JO19-4
1
0
0
1
0
52
v.v. Hellendoorn JO19-2
1
0
0
1
0
53
Woezik JO19-2
1
0
0
1
0
54
Bennekom JO19-3
1
0
0
1
0
55
Sp. Neede JO19-2
1
0
0
1
0
56
't Peeske JO19-2
1
0
0
1
0
57
Quick '20 JO19-5
1
0
0
1
0
58
Robur et Velocitas JO19-2
1
0
0
1
0
59
Vorden JO19-2
1
0
0
1
0
60
Sparta Nijkerk JO19-4
1
0
0
1
0
61
Hengelo JO19-1
1
0
0
1
0
62
OSC JO19-4
1
0
0
1
0
63
Rigtersbleek JO19-2
1
0
0
1
0
64
SDV Barneveld JO19-3
1
0
0
1
0
65
Victoria Boys JO19-2
1
0
0
1
0
66
BSC Unisson JO19-2
1
0
0
1
0
67
Excelsior'31 JO19-3JM
1
0
0
1
0
68
Gorssel JO19-1
1
0
0
1
0
69
Marienheem JO19-1
1
0
0
1
0
70
ST: vv Montferland JO19-1
1
0
0
1
0
71
ST UHC/AAC Olympia JO19-1
1
0
0
1
0
72
DSV '61 JO19-1
1
0
0
1
0
73
SC Meddo JO19-1
1
0
0
1
0
74
Orion JO19-4
1
0
0
1
0
75
DZC '68 JO19-5
1
0
0
1
0
76
ZAC JO19-3
1
0
0
1
0
77
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3
1
0
0
1
0
78
ESA JO19-3
1
0
0
1
0
79
IJVV JO19-3
1
0
0
1
0
80
v.v. Twenthe JO19-2
1
0
0
1
0