DZC '68 › Teams › NLElftallenDZC'68 1

DZC'68 1

Spelers

Nick Abbink
Noë Bokila
Rutger Ebbers
Rik van der Eerden
Glen Elfrink (K)
Aron Hebbink
Jochem Heesen
Max Jansen
Thomas Kleinlugtebeld
Marijn de Kler
Gloria Papela
Mart Raterink
Remy Raterink
Max Riekel
Jelle van Rinsum
Benjamin van Rooij (K)
Wouter Smans
Mike Thuss (K)
Yoek Verheij
Stef Wichgers
Myron Wissink
Jesse Wortelboer 

Begeleiding

Hoofdtrainer
Jos van der Veen

Assistent-trainers
Harold Achterkamp
Guus Hoevenberg

Keeperstrainer
Job Tadema

Teammanager
Andre van Rinsum (Wedstrijdzaken)
Pascal Hertogh (Commerciele zaken)

Ass. Scheidsrechter
Vacant

Verzorger
Jan Henk Pasman

Fysiotherapeut
Emil Wassink

Cameraman
Frits Kloppert

Trainingen

 Zie trainingsschema

 

Waar spelen ze, klik hier

Sponsor(en)

Hoofdsponsoren
REBO ERA Makelaars
Rebogroep

Subsponsoren
Keukenloods
Van Egmond Groep
Delade Interieur
Only for Men

Vrienden van DZC'68 1
Bakkerij Leo Ebbers
De Heeren van Zuid

DZC'68 1
  • Stand
  • Uitslagen
  • Programma
  • Indeling
  • Beker
Periode: 1 2 3
1e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
Dos Kampen
1
1
0
0
3
2
Hierden
1
0
1
0
1
3
SVZW
1
0
1
0
1
4
csv Apeldoorn
1
0
1
0
1
5
DTS '35 Ede
1
0
1
0
1
6
Merino's de
1
0
1
0
1
7
SDV Barneveld
1
0
1
0
1
8
Bennekom
1
0
1
0
1
9
DOS '37
1
0
1
0
1
10
DZC '68
1
0
1
0
1
11
KHC
1
0
1
0
1
12
Nunspeet
1
0
1
0
1
13
SVI
1
0
1
0
1
14
Go Ahead Kampen
1
0
0
1
0
Merino's de 1 - 1 SDV Barneveld
DOS '37 0 - 0 Nunspeet
Hierden 3 - 3 SVZW
DTS '35 Ede 1 - 1 csv Apeldoorn
DZC '68 0 - 0 KHC
Bennekom 0 - 0 SVI
Dos Kampen 4 - 0 Go Ahead Kampen
zaterdag 26 september 2020
14:30 KHC - DTS '35 Ede
14:45 SVZW - DOS '37
14:45 Nunspeet - Bennekom
15:00 SDV Barneveld - Dos Kampen
15:00 Go Ahead Kampen - Hierden
15:00 SVI - Merino's de
15:15 csv Apeldoorn - DZC '68
1 Hierden zaterdag 15:00
2 Merino's de zaterdag 14:30
3 DTS '35 Ede zaterdag 15:00
4 DOS '37 zaterdag 14:45
5 Dos Kampen zaterdag 15:00
6 Bennekom zaterdag 15:00
7 DZC '68 zaterdag 15:00
8 SDV Barneveld zaterdag 15:00
9 Nunspeet zaterdag 14:45
10 SVZW zaterdag 14:45
11 KHC zaterdag 14:30
12 Go Ahead Kampen zaterdag 15:00
13 SVI zaterdag 15:00
14 csv Apeldoorn zaterdag 15:15
Periode: 1 2 3
1e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
DZC '68
3
3
0
0
9
2
Grol
3
2
0
1
6
3
FC Winterswijk
3
1
0
2
3
4
Vogido
3
0
0
3
0