DZC '68 › Teams › O19DZC'68 JO19-6

DZC'68 JO19-6

Spelers

Koen van Alst
Efrem Arefayne
Aref Baker
Bereket Desbele Tadesse
Damian Frings
Bjarn Groot nibbelink
Daniel hakvoort
Rody Heij
Tom Kuhl
Karsten Luinge
Peter Muller
Alec Oosterveld
Robin Oteman
Juan Rayn Arikan
Niek Sanders
Abraham Solomone Kidane

Begeleiding

Trainer

Leider
Rody Heij

Trainingen

Zie trainingsschema

DZC'68 JO19-6
  • Stand
  • Uitslagen
  • Programma
  • Indeling
  • Beker
4e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
FC Bergh JO19-2
7
6
1
0
19
2
RKPSC JO19-1
6
5
0
1
15
3
DZC '68 JO19-6
7
5
0
2
15
4
ST: Gendringen/SVGG JO19-2
5
4
0
1
12
5
sv Loil JO19-1
6
3
1
2
10
6
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-2
6
3
0
3
9
7
Concordia-W JO19-3
7
2
2
3
8
8
OBW JO19-3
6
1
0
5
3
9
S.V. Kilder JO19-2
5
0
0
5
0
10
't Peeske JO19-2
7
0
0
7
0
FC Bergh JO19-2 5 - 0 S.V. Kilder JO19-2
't Peeske JO19-2 1 - 7 sv Loil JO19-1
RKPSC JO19-1 ST: Gendringen/SVGG JO19-2
Concordia-W JO19-3 2 - 3 DZC '68 JO19-6
zaterdag 04 december 2021
14:00 S.V. Kilder JO19-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-2
14:15 DZC '68 JO19-6 - OBW JO19-3
14:30 ST: Gendringen/SVGG JO19-2 - 't Peeske JO19-2
15:00 sv Loil JO19-1 - FC Bergh JO19-2
1 ST: Gendringen/SVGG JO19-2 zaterdag 14:30
2 FC Bergh JO19-2 zaterdag 12:15
3 S.V. Kilder JO19-2 zaterdag 15:00
4 't Peeske JO19-2 zaterdag 14:30
5 sv Loil JO19-1 zaterdag 15:00
6 RKPSC JO19-1 zaterdag 14:30
7 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-2 zaterdag 15:00
8 OBW JO19-3 zaterdag 12:45
10 Concordia-W JO19-3 zaterdag 15:00
12 DZC '68 JO19-6 zaterdag 11:45
4e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
Quick '20 JO19-3
1
1
0
0
3
2
WVF JO19-3
1
1
0
0
3
3
Hatto Heim JO19-2
1
1
0
0
3
4
WSV JO19-2
1
1
0
0
3
5
Hierden JO19-2
1
1
0
0
3
6
SC Bemmel JO19-2
1
1
0
0
3
7
RKSV Driel JO19-1
1
1
0
0
3
8
VIOS B. JO19-1
1
1
0
0
3
9
Overasseltse Boys JO19-1
1
1
0
0
3
10
S.V. Kilder JO19-1
1
1
0
0
3
11
Lienden JO19-1
1
1
0
0
3
12
SVI JO19-3JM
1
1
0
0
3
13
Elspeet JO19-1
1
1
0
0
3
14
Broekland JO19-1
1
1
0
0
3
15
Diepenheim JO19-1
1
1
0
0
3
16
't Peeske JO19-1
1
1
0
0
3
17
Quick '20 JO19-6
1
1
0
0
3
18
RODA '28 JO19-1
1
1
0
0
3
19
Voorwaarts T JO19-2
1
1
0
0
3
20
ESC JO19-2
1
1
0
0
3
21
SP Eefde JO19-1
1
1
0
0
3
22
OVC '85 JO19-3
1
1
0
0
3
23
Rood-Wit '58 JO19-1
1
1
0
0
3
24
Avanti W. JO19-2
1
1
0
0
3
25
SC Bemmel JO19-3
1
1
0
0
3
26
Bennekom JO19-4
1
1
0
0
3
27
Quick '20 JO19-4
1
1
0
0
3
28
USV JO19-1
1
1
0
0
3
29
Oranje Nassau JO19-3
1
1
0
0
3
30
Orion JO19-2
1
1
0
0
3
31
Avanti W. JO19-3
1
1
0
0
3
32
FC Eibergen JO19-2
1
1
0
0
3
33
Hierden JO19-3
1
1
0
0
3
34
OVC '85 JO19-2
1
1
0
0
3
35
SDZZ JO19-2
1
1
0
0
3
36
Oranje Nassau JO19-4
1
1
0
0
3
37
Excelsior '31 JO19-2
1
1
0
0
3
38
DZC '68 JO19-6
1
1
0
0
3
39
Langeveen JO19-1
1
1
0
0
3
40
Jonge Kracht JO19-2
1
1
0
0
3
41
Zenderen Vooruit JO19-1
1
0
0
1
0
42
Rood Zwart JO19-2
1
0
0
1
0
43
ST: EriX/KSV JO19-1
1
0
0
1
0
44
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1
1
0
0
1
0
45
SC Bemmel JO19-4
1
0
0
1
0
46
v.v. Hellendoorn JO19-2
1
0
0
1
0
47
Woezik JO19-2
1
0
0
1
0
48
Bennekom JO19-3
1
0
0
1
0
49
Sp. Neede JO19-2
1
0
0
1
0
50
't Peeske JO19-2
1
0
0
1
0
51
Quick '20 JO19-5
1
0
0
1
0
52
Robur et Velocitas JO19-2
1
0
0
1
0
53
Vorden JO19-2
1
0
0
1
0
54
OVC '85 JO19-4
1
0
0
1
0
55
Sparta Nijkerk JO19-4
1
0
0
1
0
56
DKB JO19-1
1
0
0
1
0
57
Hengelo JO19-1
1
0
0
1
0
58
OSC JO19-4
1
0
0
1
0
59
Rigtersbleek JO19-2
1
0
0
1
0
60
SDV Barneveld JO19-3
1
0
0
1
0
61
Victoria Boys JO19-2
1
0
0
1
0
62
BSC Unisson JO19-2
1
0
0
1
0
63
Excelsior'31 JO19-3JM
1
0
0
1
0
64
Gorssel JO19-1
1
0
0
1
0
65
Marienheem JO19-1
1
0
0
1
0
66
ST: vv Montferland JO19-1
1
0
0
1
0
67
ST UHC/AAC Olympia JO19-1
1
0
0
1
0
68
DSV '61 JO19-1
1
0
0
1
0
69
SC Meddo JO19-1
1
0
0
1
0
70
Orion JO19-4
1
0
0
1
0
71
sv DFS JO19-1
1
0
0
1
0
72
DZC '68 JO19-5
1
0
0
1
0
73
ZAC JO19-3
1
0
0
1
0
74
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3
1
0
0
1
0
75
VVOP JO19-2
1
0
0
1
0
76
ESA JO19-3
1
0
0
1
0
77
ZAC JO19-4
1
0
0
1
0
78
Excelsior '31 JO19-4
1
0
0
1
0
79
IJVV JO19-3
1
0
0
1
0
80
v.v. Twenthe JO19-2
1
0
0
1
0