DZC '68 › Teams › O17DZC'68 JO17-3

DZC'68 JO17-3

Spelers

Cas Becking
Luca de Boer
Daan ten Brinke
Sem Broekman
Cheddar Djordjevic
Sem Gijsberts
Daan Hendriksen
Deen Kelderman
Merijn Nienhuis
Coen Poulus
Valentijn Putman
Gabriel Saini
Tom van der Sterre
Jesper van Til
Niels Willemsen
Timo Willemsen
Colyn Zeuner

Begeleiding

Trainer
Christiaan van Til
Coen Poulus

Teammanager

Sandra Gerritsen

 

 

 

Trainingen

Zie trainingsschema

DZC'68 JO17-3
  • Stand
  • Uitslagen
  • Programma
  • Indeling
  • Beker
2e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
DZC '68 JO17-3
3
3
0
0
9
2
RKHVV JO17-2
2
2
0
0
6
3
SV Basteom JO17-1
3
2
0
1
6
4
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1
3
1
2
0
5
5
Sportclub Groessen JO17-1
3
1
1
1
4
6
DCS JO17-2
3
1
1
1
4
7
Angerlo Vooruit JO17-1
1
1
0
0
3
8
DVV JO17-2
3
1
0
2
3
9
FC Bergh JO17-1
2
0
1
1
1
10
Elsweide JO17-1
3
0
1
2
1
11
VDZ JO17-2
1
0
0
1
0
12
DVC '26 JO17-2
3
0
0
3
0
Sportclub Groessen JO17-1 1 - 3 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1
Angerlo Vooruit JO17-1 3 - 2 Elsweide JO17-1
zaterdag 23 oktober 2021
10:45 FC Bergh JO17-1 - RKHVV JO17-2
12:30 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1 - Angerlo Vooruit JO17-1
12:45 DVV JO17-2 - DZC '68 JO17-3
15:00 DCS JO17-2 - SV Basteom JO17-1
16:00 VDZ JO17-2 - DVC '26 JO17-2
1 Angerlo Vooruit JO17-1 zaterdag 14:30
2 DZC '68 JO17-3 zaterdag 11:45
3 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1 zaterdag 12:30
4 DVC '26 JO17-2 zaterdag 13:00
5 Sportclub Groessen JO17-1 zaterdag 12:45
6 RKHVV JO17-2 zaterdag 14:00
7 DVV JO17-2 zaterdag 12:45
8 SV Basteom JO17-1 zaterdag 12:30
9 Elsweide JO17-1 zaterdag 13:00
10 DCS JO17-2 zaterdag 15:00
11 VDZ JO17-2 zaterdag 14:00
12 FC Bergh JO17-1 zaterdag 11:45
2e klasse
wed
w
g
v
pnt
1
Lemelerveld JO17-1
1
1
0
0
3
2
Groen Wit '62 JO17-1
1
1
0
0
3
3
Oeken JO17-1
1
1
0
0
3
4
Pax JO17-1
1
1
0
0
3
5
Schalkhaar JO17-2
1
1
0
0
3
6
Sc. Overwetering JO17-1
1
1
0
0
3
7
TVC '28 JO17-1
1
1
0
0
3
8
DETO JO17-1JM
1
1
0
0
3
9
RKHVV JO17-2
1
1
0
0
3
10
Concordia-W JO17-1
1
1
0
0
3
11
EFC '58 JO17-1
1
1
0
0
3
12
De Tubanters 1897 JO17-1
1
1
0
0
3
13
Almelo JO17-1
1
1
0
0
3
14
DOS '37 JO17-1
1
1
0
0
3
15
FC Dinxperlo JO17-1
1
1
0
0
3
16
avc Heracles JO17-1
1
1
0
0
3
17
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-1
0
0
0
0
0
18
AVW '66 JO17-1
0
0
0
0
0
19
Bennekom JO17-2
0
0
0
0
0
20
Blauw Wit JO17-1
0
0
0
0
0
21
DVOL JO17-1
0
0
0
0
0
22
Epe JO17-2
0
0
0
0
0
23
Excelsior Z. JO17-1
0
0
0
0
0
24
Go Ahead Kampen JO17-1
0
0
0
0
0
25
't Harde JO17-1
0
0
0
0
0
26
Hattem JO17-1
0
0
0
0
0
27
Jonge Kracht JO17-1
0
0
0
0
0
28
ONA '53 JO17-1
0
0
0
0
0
29
Orion JO17-2
0
0
0
0
0
30
Redichem JO17-1
0
0
0
0
0
31
SDV Barneveld JO17-3
0
0
0
0
0
32
SEH JO17-1
0
0
0
0
0
33
Swift '64 JO17-1
0
0
0
0
0
34
ST: Terborg/Silvolde JO17-1
0
0
0
0
0
35
VVG '25 JO17-1
0
0
0
0
0
36
VVO JO17-1
0
0
0
0
0
37
Wijhe '92 JO17-2JM
0
0
0
0
0
38
Woezik JO17-2
0
0
0
0
0
39
Zeewolde JO17-2
0
0
0
0
0
40
Markelo JO17-1
1
0
0
1
0
41
Sc Westervoort JO17-1
1
0
0
1
0
42
DZC '68 JO17-3
1
0
0
1
0
43
Sparta E. JO17-2
1
0
0
1
0
44
VVOP JO17-1JM
1
0
0
1
0
45
Excelsior '31 JO17-2
1
0
0
1
0
46
Juventa '12 JO17-1
1
0
0
1
0
47
FC Eibergen JO17-1JM
1
0
0
1
0
48
Colmschate '33 JO17-1
1
0
0
1
0
49
KOSC JO17-1
1
0
0
1
0
50
Stevo JO17-1
1
0
0
1
0
51
SJO UNO'21 JO17-1
1
0
0
1
0
52
v.v. Twenthe JO17-1
1
0
0
1
0
53
Spcl. Brummen JO17-1JM
1
0
0
1
0
54
WSV JO17-2
1
0
0
1
0
55
SSA DVC Dedemsvaart JO17-2
1
0
0
1
0