DZC '68Organisatie › Coördinatoren

Coördinatoren

Hieronder treft u een compleet overzicht aan van onze coördinatoren.

Wedstrijdsecretaris

Cock Oudijk
wedstrijdsecr@dzc68.nl
06 - 19 07 10 23

Leeftijdscoördinatoren

Coördinator Seniooren prestatiesport
Gert-Jan Spit
gj.spit@dzc68.nl

Coördinator junioren / pupillen prestatiesport 
Peter Smans
p.smans@dzc68.nl
06 – 22 42 34 13
Coördinator senioren (Breedtesport) 
Gerrit Radstake
Coordinator.senioren@dzc68.nl
06 - 30 08 30 93
Jeugdcoördinator jo17 jo19 (Breedtesport) 
Matthijs Hoopman
coordinator.jo17-jo19@dzc68.nl
06 - 38 97 91 21
Jeugdcoördinator jo15 (Breedtesport) 
Edwin Robat
coordinator.jo15@dzc68.nl
06 - 47 60 28 82
Jeugdcoördinator jo13 (Breedtesport) 
Leendert Korhorn
coordinator.jo13@dzc68.nl
06 24 61 44 96

Jeugdcoördinator jo11 (Breedtesport) 
a.i. Max Riekel
coordinator.jo11@dzc68.nl

Jeugdcoördinator jo9 (Breedtesport) 
Annemiek van der Sterren
coordinator.jo9@dzc68.nl
06 – 19 06 96 77
Coördinator Vrouwenvoetbal
Wim Hoopman
vrouwenvoetbal@dzc68.nl
06 - 14 15 25 27
Coördinator Prodata Champions League
Annabel Steller
Coordinator.Prodatachampionsleague@dzc68.nl
06 - 23 21 03 98
-
Coördinator 45+ 35+
Rick Elferink
coordinator3545@dzc68.nl

Overige coördinatoren

Coördinator sponsoring
Peter ter Beek
support68@dzc68.nl

Coördinator communicatie
Tijn Bakker
t.bakker@dzc68.nl

Coördinator VOG
Marion Onstenk
coordinator-vog@dzc68.nl

Vertrouwenscontactpersonen
Charlotte de Jong
vcp-charlotte@dzc68.nl

Jos Schleedoorn
vcp-jos@dzc68.nl
Webmasters
Danny van Leeuwen
Bram Schleedoorn
webmasters@dzc68.nl
Coördinator accommodatie
Robbie Meesters
accommodatie@dzc68.nl
06 - 19 06 96 79
Coördinator verhuur
Anne de Boer
verhuur@dzc68.nl
06 - 53 18 75 91
Coördinator kantine
Marja Meesters
kantine@dzc68.nl
06 - 19 06 96 78
Coördinator vrijwilligerscommissie
Marion Onstenk
m.onstenk@dzc68.nl
06 - 11 04 86 08
EHBO DZC’68
Bianca Kersten
ehbo@dzc68.nl
alleen op zaterdag en alleen bij eerste hulp bij ongelukken
06 - 24 61 44 67
Scheidsrechtercoördinator
Jordi Eijgelsheim
scheidsrechtercoordinator@dzc68.nl

Deel deze pagina via: